GRA MIEJSKA

21 października 2015 Napisał: admin Komentarzy 0

27 października 2015 r. Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem organizuje kolejną edycję Gry Miejskiej, której celem jest chęć przybliżenia młodzieży zakopiańskiej historii, której wiele ciekawych wątków związanych jest z naszym Towarzystwem oraz nawiązanie do trwającego Roku Witkiewiczów i obchodzonej w październiku 82. rocznicy uzyskania praw miejskich przez Zakopane.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu Zakopanego. Chcielibyśmy, aby każda szkoła wyznaczyła reprezentującą ją drużynę (5-7 osób plus opiekun). Każda szkoła może wystawić maksymalnie 2 drużyny.

Zadania, które trzeba będzie wykonywać drużynowo, będą miały różnorodny charakter: sportowy, artystyczny oraz sprawdzający wiedzę o Zakopanem. Warto więc dopasować członków drużyny uwzględniając te umiejętności. Uczestnicy powinni być przygotowani również na psikusy pogodowe, czyli zabrać ze sobą cieplejsze ubrania, coś przeciwdeszczowego oraz wygodne buty. Każdy uczestnik dostanie poczęstunek oraz niezbędne materiały do ukończenia gry.

Gra rozpocznie się we wtorek 27 października 2015 r. o godz. 9:00 od wspólnej retro-rozgrzewki na Placu Niepodległości, a skończy się w godzinach popołudniowych (ok. 13:00),
w zależności od tempa wykonywania zadań przez poszczególne drużyny. Uroczysta gala, podczas której m.in. nastąpi wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięskich drużyn, odbędzie się tego samego dnia o godz. 15.00 w Kinie „Sokół”. Ok. godziny 16.00 wszystkich (nie tylko uczestników gry) zapraszamy na koncert gwiazdy – zespołu Kapelanka.

ZGŁOSZENIA:
Drużynę, w celu przygotowania odpowiedniej ilości pakietów startowych dla uczestników, należy zgłosić najpóźniej do 26 października do godz. 12.00 na adres e-mailowy: zakopane.sokol@gmail.com

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, podczas której młodzi uczestnicy będą mogli sprawdzić
i pogłębić wiedzę o historii naszego regionu, a także wykazać się wieloma innymi umiejętnościami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *